Kurumsal Sistem Çözümleri

Anasayfa  > Hizmetlerimiz  >  Kurumsal Sistem Çözümleri >  Teknik Servis Hizmetleri
Teknik Servis Hizmetleri

1999 yılından beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız, Kurum ve Kuruluşlara; Tamir, Bakım, Satış ve Teknik Destek Hizmetleri Sunan Kurumsal Bir Firmadır.


Bilgisayar Bakım Anlaşması ; Sunucu (server), Yedekleme, Network (ağ), Veri Güvenliği, Bilgisayar, Notebook Tamiri kısacası tüm IT desteği ihtiyacının karşılanması ve  çalışır halde tutulması hizmetidir.


Bilgi işlem altyapınızı profesyonel ellere bırakın kafanız rahat olsun. Problemleri siz değil biz düşünelim ...


Bilgisayar Bakım Anlaşması' nın Avantajları Nelerdir ?


Öncelik: Bilcom bilgisayar Profesyonel Destek Anlaşması gerçekleştirdiği müşterilerine tanıdığı öncelik ile, arızalara anlaşma çerçevesinde saptanan süre içinde müdahale edilir, sistemin kesintisiz çalışması sağlanır.


Geniş Ürün Desteği: Her biri ayrı uzmanlık gerektiren ürün ve uygulamalarda profesyonel destek sağlanması.
Kritik Uygulamalara Sınırsız Destek: Server, network alt yapısı gibi tüm sistemin çalışmasını etkileyen kritik problemlerde hizmet verilir.


Periyodik Bakımlar: Sistem genelinin kesintisiz çalışmasını sağlayacak koruyucu bakım önlemlerinin alınması sağlanır.


Raporlama: Müşteriye verilen dönemsel raporlarla servis kalitesi ve durumu sorgulanabilir.


Fiyat Avantajı: Tek tek hizmet almaya göre, sözleşme kapsamında düzenli hizmet daha ekonomiktir.


Bilgisayar Bakım Anlaşması Fiyatları Ne Kadardır ?
• Sunucu sayısına
• Bilgisayar sayısına
• Bilgisayar konfigürasyonlarınıza
• Network sayınıza ve yapısına
• Mevcut Bilgisayar ve ticari yazılımlarınızın durumuna ve müşteri taleplerine bağlı olarak bakım anlaşması fiyatları değişkenlik göstermektedir


Net bir fiyatın belirlenebilmesi için personelimiz tarafından sistemin incelenmesi ve raporlanması gerekmektedir.Böylelikle firma kapasitesine ve iş yüküne bağlı olarak çok daha ekonomik maliyetlerle karşılaşırsınız.


Yerinde Servis/Acil Çağrı


Yerinde hizmet periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlar çerçevesinde teknik servisimiz firmanızı ziyaret edecek, sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımı yapılacaktır.


Uzaktan Destek


Uzaktan Destek, Bilcom Bilgisayar'ı rakiplerinden farklı kılan başka bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde Internet erişimi olan ofisinize deneyimli personelimiz uzaktan erişerek, sanki bilgisayarınızın başındaymış gibi problemlerinizi dakikalarla ölçülebilecek sürelerde çözebilmektedir.

 

Telefon Desteği


Telefonla hafta içi mesai saatlerinde ulaşabileceğiniz teknik servisimiz, sorunlarınıza en pratik ve kalıcı çözümleri sunacaktır.


Ana faaliyet alanı Bilgi Teknolojileri ( BT ) olmayan firmaların yaşayabilecekleri her tür sistem problemlerine yönelik deneyimli BT elemanları bulundurmaları maliyeti arttırmakta ve kaynak kaybına yol açmaktadır. Müşterilerimiz, sistemlerini desteklemek için profesyonel destek hizmeti alarak kaynaklarını ana faaliyet alanının dışına kaydırmalarını önlemektedirler. Böylece minimum BT kaynak sarfiyatı ve maksimum BT verimliliği elde edilmektedir. Bilcom Bilgisayar müşterilerin istekleri doğrultusunda müşterisinin gerekli gördüğü ve kendisinin uzman olduğu ürünler ve sistemler konusunda müşterileri ile zaman bazlı sözleşmeler yapmaktadır.