Kurumsal Sistem Çözümleri

Anasayfa  > Hizmetlerimiz  >  Kurumsal Sistem Çözümleri >  Bulut Çözümleri
Bulut Çözümleri

Bilişim teknolojisinin geldiği son nokta olan bulut bilişim, diğer adıyla çevrim içi bilgi paylaşımı anlamında sıklıkla kullanılmaktadır. Genel olarak bir üründen ziyade hizmet şekli olan bulut bilişim kullanıcılarına tek bir kaynak üzerinden internet bağlantısı sayesinde bilgi ve doküman sağlanmasını içermektedir. Kurumların işleyişi ve yönetimi açısından büyük bir kolaylık sağlayan bulut bilişim kullanıcılarına kaynak ve bilgi erişimi açısından rahatlık sağlamaktadır.
Düzenli olarak kullanılan uygulamaların sanal ortama aktarılması ve internetin bulunduğu her noktadan erişime açılmasını ifade eden bulut bilişim, aynı zaman da kullanıcıların sadece kullandıkları uygulamalar için ödeme yaptıkları bir hizmet türünü oluşturmaktadır.


Kurumların ileriye yönelik hedefleri içerisinde yer alan büyüme ve gelişme arzusu yıllar geçtikçe elde edilen verilerin ve kaynakların yönetilmesini de zorlaştırmaktadır.


Bilcom bilgisayar olarak; iş sürekliliğini sağlamak isteyen, mevcut rekabet ortamında daha güçlü olmak ve rakiplerinden bir adım önde olmayı tercih eden müşterilerimize yeni teknolojileri kendi ortamlarına katmaları konusunda uçtan uca danışmanlık ve teknik destek hizmeti vermekteyiz. Uçtan uca danışmanlık ve teknik destek içerisinde yer alan bulut bilişim ile kurumların mevcut altyapısına modern bir görüntü katmalarını sağlanacaktır.


Danışmanlık hizmeti verdiğimiz bulut platformları: